| anonim_4396 a întrebat:

idei pentru niste farse bune imi puteti da, am nevoie in excursie si nu prea stiu ce farse sa le fac "prietenilor mei"laughingexcursia este de 2 zile
P.S.

2 răspunsuri:
| MetalHand a răspuns:

Ia spuma de ras, ia o punga de hartie cum sunt cele de la covrigi gigi, umfli bine punfa i pui supa si la capt o lipesti cu scoci, poti sa eu pui sub perna, sau sa eu spargi in cap pe ascuns! Baftă!

| Ancuancu a răspuns:

Uite..eu iti zic una si buna laughing Poti sa incerci si tu.e bestiala faza...Trebuie doar sa mananci o lingurita de scortisoara si sa o inghiti.un sfat..sa ai apa la indemana... spor laughing te rog spune-mi daca ti-a placut fazabatting eyelashes