| Andreeaaa_5632 a întrebat:

Am nevoie de niste propuneri de activitati pentru scoala cum ar fi excursi, activitati extra-scoalare cine vine cu cele mai multe idei primeste fundabatting eyelashes

4 răspunsuri:
| Simona a răspuns:

Pai ati putea merge la iarba verde(deacu galbena laughing) intr-o zi mai calduroasa
la muzeu
in diferrite drumetii unde sa va distrati

| yoyo_7345 a răspuns:

Excursie la castelul bran dar mai ales la casa groazei. excursi la pesteri, sa mergeti la muzeul antipa, la castelul cantacuzino, castelul corvinilor.

| edy2196 a răspuns:

Well, ca tot se apropie halloween, dc nu faceti vineri un progr artisitc cu un dans pe Triller, costume, concursuri, cantece etc?

| Andreeaaa_5632 explică:

Ok... e vina mea cred ca nu m.am exprimat corecthappy
eu am fost alesa ca sefa a consiliului de elevi si in curand o sa fie o sedinta si atunci o sa am nevoie de niste activitati pe care sa le prezint ...nu stiu daca ati inteles... oricum merci de raspunsuri:*