| ßєtyPєтяσηєℓα a întrebat:

am o intrebare vreau raspunsuri cat mai repede si cat mai multe... fara batjocura!
la scoala mea se face "scoala altfel" -"sa stii mai multe sa fii mai bun" as vrea cat mai multe idei,teme, activitati, propuneri pentru aceasta saptamanahappy
cel mai bun si de folos raspuns primeste Funda!
Multumeschappy

5 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Toate scolile si liceele au scaoal altfellaughing.Pai tu si clasa puteti merge la un film, face-ti ceva manual atunci o sa fie aproape de paste puteti face oua pictate sau tablouri de invierea domnului, puteti vizita locuri noi in oras gen muzeu etc.Pa,pa

| Ashadow a răspuns:

La materii gen desen puteti merge la muzeuri. Noi anul trecut la matematica am jucat remi cu profesoara(si ne-a batut sad )

| IBeliveICanFly3 a răspuns:

Eu stiam ca asta se face primavara.
Si noi am avut "scoala altfel"..numai ca primavara.
Si stiam ca atunci se organizeaza la toti.
Poate am gresit eu.

| ßєtyPєтяσηєℓα explică (pentru IBeliveICanFly3):

Da si la noi e primavara doar ca ne intreaba de pe acumhappy e in aprilie ai idi ceva?

| IBeliveICanFly3 a răspuns (pentru ßєtyPєтяσηєℓα):

Da, e prin aprilie.
Pai puteti sa va uitati la filme, sa mergeti in excursii, sa faceti felicitari etc.