| Lorenushh a întrebat:

Am nevoie de niste statusuri sau citate: Din pacate m-am certat cu prietena mea ce mai buna.si vreau sa imi pun un status ca sa inteleaga ca mi-a facut mult rau si ca nu o sa mai fim niciodata la fel. dau funda. sper sa ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| oanyoana a răspuns:

Prietenia dintre noi doua s-a stins si nu mai zic nimic ca deja m-ai ranit si nu exista o cale sa ne impacam niciodata.

Un iubit te poate injunghia in inima, un strain in fata, un prieten in spate.Dar prietenii adevarati nu poarta la ei cutite.

Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane.

sper ca te-am ajutat... poate o sa va impacati si o sa fiti la fel de bune prietene cum erati si inainte... funda?

3 răspunsuri:
| oanyoana a răspuns:

Nu rupe firul unei prietenii, caci, chiar daca il legi din nou, nodul ramane.

Un iubit te poate injunghia in inima, un strain in fata, un prieten in spate.Dar prietenii adevarati nu poarta la ei cutite.

Prietenia dintre noi doua s-a stins si nu mai zic nimic ca deja m-ai ranit si nu exista o cale sa ne impacam niciodata.

sper ca te-am ajutat. poate o sa va impacati si o sa redeveniti la fel cum erati si inainte... funda?