| Mihaela8997 a întrebat:

Ceau! Vreau si eu niste statusuri. M-am certat cu iubitul meu, apoi ne-am impacat parca nu s-ar fi intamplat nimic. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Http://www.woow.ro/prezentari/Dragoste.html mie imi plac la nebunie, sunt niste prezentari care se potrivesc pentru oricine si din care ai de invatat cate ceva

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| Zuzazozo a răspuns:

Pe tine nu te-as parasi asa imi spune inima, mai mult ca viata mea te voi iubi, dragostea mea!

"Se poate fară, dar nu fără Tine! ¦»?

○ N-am uitat ce ti-am spus si cum era inainte, n-am uitat ca te iubesc, doar ca nu-mi aduc aminte! ○

‼ N`o sa-ti zic ca nu pot sa traiesc fara tine, pentru ca pot, da`nu vreau! ‼

• Trebuie sa fiu eu ca sa reusesc!

Indiferenta ta il doare, dar la cat orgoliu are, nu-si recunoaste nici macar lui ca ii e dor de tine

Nu vreau să trăiesc. Vreau să iubesc în primul rând; şi să trăiesc accidental."

("seC! Mai sec ca orice vin poate ca acum te tin de mana iar peste un an sau mai putin ne trezim ca nu mai stim cum sa ne ocolim."

Nimic din ce`am facut n`am regretat...am uitat de toti care m`au uitat

cand totul se duce.raman amintirile!

|| Si noi stim c-a trecut mult timp. va trece inca pe-atât presimt...Dar nu-i nimic... ||?"

Si tot ce am sperat, placut, urat sau parasit.s-a terminat ca cica totul are un sfarsit.]

( Poate sa mute si muntSii din loc. Pentru ea e prea tarziu sa mai c0nteze vreun efort. )

Dar prea multi m-au ranit doar pentru faptul ca am iubit!"

Şi dacă as putea sa dau timpu’ inapoi, As vrea sa pot face ceva ca sa uit de noi.

• Când te`au doborât nişte cuvinte, nu te lăsa,
mergi înainte! :*]

Le spui prietenilor tăi : "Uite-o cum râde.", iar ei îţi spun : " La câte i-ai făcut, e clar că nici nu te aude"

Fi sincer...Tzi-e dor, am dreptate? Pt ca atunci cand ai fost cu mine, am trecut prin toate!

Nu incerca sa-i minti ca EA e doar o oarecare, Ca ei stiu ca amintirea ei inca te doare!

• Uite cum e, dragostea inseamna durere, cand numai unul o da si celalalt o cere…! •

Mi-aduc aminte lucruri pe care nu le pot exprima-n cuvinte.

Si ti-as pune intrebari multee da` stiu ca raspunsurile tale vor fi mereu "..." puncte, puncte

Arată-le că poţi zâmbi chiar şi cu inima ciobită!

♫ Si daca te urasc, e pentru ca te-am iubit... ♫

↓ E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit! ↓

[ Erai pe primul loc, niciodata sa nu uiti! Ca pentru tine am renuntat la multe si la multi! ]

Poate să îmi spună cineva. Dacă te voi uita vreodată!?

cate promisiuni false nu ti-a facut? si de cate ori iti spuneai" de maine am sa-l uit"?

AI PLECAT SI MA-AI LASAT SINGURA CU LUMEA ASTA REA CARE TE VREA AI PLECAT SI NU AI SPUS MACAR UN CUVANT

N'ai sa intelegi cat imi e de greu...nu esti in locul meu

Poate nu te doare, nu ma mira, cu sufletul tau, vorbesti in sila

Rănile sunt prea adânci. Când mă gândesc la "Atunci".

Poate ca acum realizezi ca intr-adevar m-ai iubit, Insa e prea tarziu, dati seama c-ai gresit, Iubirea pentru tine era un fel de joc usor, Acum ai vrea sa fie bine, dar ranile-inca dor.

Voi pleca, undeva, Aproape de tine, Te voi gasi Oriunde vei fi... mi-e dor de tine (((

Orice greseala o plateste lacrima.As vrea sa pot uita cata incredere am putut avea. Cat de mult raneste dragostea.

Peste obraji o ploaie de lacrimi se vede... Cad in genunchi... "Doamne, cum l`am putut pierde?!

Un singur lucru tine minte:''Mereu vei fi o parte din mine''

Atatea amintiri, clipe ce nu le pot uita.sunt atat de confuza in camera mea.
Funda?

| Iulian922 a răspuns:

Pai poate si-a dat seama ca te iubeste?