| Katomi a întrebat:

Am nevoie de o compunere narativa in care sa folosesc 5 adverbe si 5 interjectii.(Sa nu fie lunga cam 6 randuri de caiet mic) Va rog mult ajutati-ma. fundita

1 răspuns:
| IlegalSmile a răspuns:

Heii...

1.nu se incadreaza la categoria ''adolescenti''
2.acest site nu este pentru a va face temele!
3.gandeste si o sa o faci foarte frumoasa happy Uite'te ce ai facut in clasa, mai citeste ce este adverbul, interjectia... si gandeste'te la un titlu si dupa accea la o intamplare narativa happy

O zi buna! Bafta! [o sa'mi dati stupid dar nu stiti sa va ganditi? sau ce? ]