| mihaela23 a întrebat:

Am nevoie de o idee mai neintalnita pentru un fic.

De exemplu 1.am mai intalnit povesti in care fata era tocilara, baiatul era unul bogat care folosea orice fata.

2.In care era vorba despre mafie.

3.Despre lupte, etc.

Am nevoie de o idee mai neintalnita pentru o poveste de dragoste. Vreau doar sa stiu despre ce sa fie ca restul fac eu.

1 răspuns:
| Karina77 a răspuns:

Ai putea sa scrii despre un baiat [cam ciudatel, foarte smecheras despre care lume nu stie prea multewinking] care era indragostit de o fata [care nu a avut un iubit never] iar ei ii este frica sa fie cu el... Parinti ei se cearta incontinuu pentru ca tatal ei bea, ea este cam nesigura pe viata din cauza ca nu are nici un sprijin iar in colegi/prieteni nu prea are incredere big grin...Este un inceput [pov inspirata din viata unei colege de clasa care baiatu' se tine dupa ea de vreo 3 lui iar ea continua sa il refuze big grin]