| fℓαviiαα a întrebat:

Am nevoie de o parere ...Incepe sa imi placa de un baiat din scoala, eu sunt boboaca, iar el este a 10a.Nu este ff dragut dar sincer nici eu nu sunt cine stie ce.Sa trec direct la subiect. Vorbim aproape in fiecare zi, intra pe mine, mai intru si eu. Este foarte de treaba si ne intelegem foarte bine.glumim, radem. Vorbim aproape orice big grin, credeti ca ma place sau macar incepe si el sa ma placa? Ne cunoastem de 2 luni.Eu vreau sa ii dau de inteles ca il plac, dar nu stiu cum. Cum as putea proceda?big grin

Răspuns Câştigător
| Smokaraieee a răspuns:

Caterinca te rezolva...(Ma scoti la un suc amice? laughing, cu :X:XX: pe mess nu rezolvi u situatia asta ) Succes