| con12ro a întrebat:

Am nevoie de o parere urgent.Am dat comanda de o carte de la eMAG marti, scrie la istoric comenzi ca, comanda a fost preluata insa nici azi nu a venit.eu stiam ca vine in vreo 2-3 zile.Cand o sa vina?

6 răspunsuri:
| sufletsel a răspuns:

Asteapta pana o sa fi contactat de cei de la fun curier...si cum nu sunt prea seriosi o sa ai de asteptat, eu asa am patit de fiecare data!

| con12ro explică (pentru sufletsel):

Si cam cat ai asteptat?

| DPaul a răspuns:

Eu zic sa ii suni si sa vezi cum sta treaba happy
Luni - Vineri: 8:00 - 20:00; Sambata: 09:00 - 19:00
Telefon: 021 200.52.00; 0722.25.00.00

| Emilian_Gavrila_1981 a răspuns:

Ai în colţ sus, pe site-ul eMAG opţiunea Contul meu şi acolo urmărire comanda.

| con12ro explică (pentru Emilian_Gavrila_1981):

Am doar date personale, setari siguranta, istoric comenzi si facturi garantiile mele si review-urile mele. nu este urmarire comanda

| Emilian_Gavrila_1981 a răspuns (pentru con12ro):

Seriosi sunt: am peste 10 comenzi de la ei si n-au trecut 48 de ore niciodata pana am avut produsul acasa, vezi si la istoric comenzi si mai verifica comanda odata