| con12ro a întrebat:

Am nevoie de o parere urgent.Am dat comanda de o carte de la eMAG marti, scrie la istoric comenzi ca, comanda a fost preluata insa nici azi nu a venit.eu stiam ca vine in vreo 2-3 zile.Cand o sa vina? luni?

Răspuns Câştigător
| NoName05291 a răspuns:

Foarte posibil, acu' depinde si cate comenzi au. dar tinand cont ca de marti pana luni sunt 6 zile, cred ca va veni

3 răspunsuri:
| NoName05291 a răspuns:

Si eu am dat comanda de carti la eMAG si mi-au venit cam in 4, 5 zile. Ei in perioada asta au fot foarte aglomerati cu black friday si comenzile sosesc cu intarziere.

| con12ro explică (pentru NoName05291):

Si crezi ca poate sa vina coletul luni?

| con12ro explică (pentru NoName05291):

Merci de raspunsuri!winking

| NoName05291 a răspuns (pentru con12ro):

Foarte posibil, acu' depinde si cate comenzi au. dar tinand cont ca de marti pana luni sunt 6 zile, cred ca va veni