| anonim_4396 a întrebat:

BUNA. Am o problema cu Samsung Galaxy Ace si am nevoie de ajutor... in telefon am 4 aplicati iar daca vreau sa mai descarc imi spune ca nu mai este memorie suficienta. Tin sa mentionez ca am si card dar nu merge sa le transfer pe el. Va multumesc si chiar am mare nevoie de ajutor :*

3 răspunsuri:
| DraganBogdan a răspuns:

Poate se refera la memoria telefonului in RAMI.
Adica, cam cate aplicatii deschise odata suporta telefonul, incearca sa mai inchizi din ele.

| booogdanz a răspuns:

Da-mi add te pot ajuta eu: stefanbogdz@yahoo.comwinking

| kemenes99 a răspuns:

Nu mai merge sa descarci deoarece ai memoria interna mica si acele 4 aplicatii pot fii cam cat memoria ta si nu-ti mai da voie la altele incearca sa dai la setari si la stocare si vezi memoria interna. si setari aplicatii pentru a vedea cat ocupa acele aplicatii