| Zapacitaaaa a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor din partea voastra. FUNDA!
Vreau sa imi amintesc numele unui film. Era vorba despre o fata care canta la vioara si era oarba. A facut o operatie de transfer de cornee si a primit ochii unei femei in varsta iar fata avea mereu vedenii si vedea tot felul de fantome si umbre din cauza ochilor primiti. Dar nu imi pot aminti cum se numea filmul, daca va ajuta cu ceva filmul era horror

Răspuns Câştigător
| MissAvocado a răspuns:

Filmul se numeste The Eye... nu l-am vazut dar am auzit de el si am citit in programul TV cred ca e un film super

1 răspuns:
| Zapacitaaaa explică:

Da acesta este filmul, multumesc mult :*