| Anonimsilver a întrebat:

Acum un an sau 2, nu mai stiu sigur era la televizor, nu mai stiu pe ce canal un film si cred ca era film artistic sau nu stiu. Cred ca se numea "The Eye", nu mai stiu sigur, stiu ca era vorba despre o fata care nu putea vedea si o fata a vrut sa ii doneze ochii ei, ea si-a facut operatia si a putut vedea perfect numai ca fata era vrajitoare sau avea puteri paranormale de putea vedea tot felul de chestii rele din viitor sau nu stiu. Vedea oameni morti si chestii de genul iar fata care a primit ochii s-a dus sa o caute intr-un oras din Mexic parca si oamenii de acolo ziceau ca e vrajitoare si ea a murit cred. La sfarsit stiu ca i-au intrat cioburi in ochi si s-a operat din nou la ochi iar atunci cred ca a primit niste ochi normali. Cred ca e horror, eu am vazut doar cateva secvente, nu prea as vrea sa vad poze infricosatoare deci daca stiti filmul sa mi-l povestiti de la cap la coada. Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| lAnne a răspuns:

Un film asemănător cu ce ai descris tu ar fi Los Ojos de Julia (ochii juliei), acel film este horror.

| Anonimsilver explică (pentru lAnne):

Acesta este filmul, multumesc.

1 răspuns: