| ciprian_3266 a întrebat:

Cum inchizi gura fetelor fitoase? replici ceva?

Răspuns Câştigător
| d1onn5o a răspuns:

Pur si simplu, cu mana.
Eu as folosi replica asta, Am impresia ca am mai vazut la o fata tricoul tau.A si apropo, iti sta penibil.De preferat ar fi sa te legi de ceea ce ea crede ca o face sa arate cat mai bine, de exemplu decolteul, fusta, sa o lovesti unde doare mai tare.

2 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Spune-i sa mai viziteze oglinda sau daca te injura sau ceva de genu la telefon baga telefonul in buzunar spue-i :te aud laughing.Sau cand iti baga o repica de aia de-a ei spui asa:Cand ziceam eu replici din astea tu nici proasta nu eraiwinking

| Andreilol a răspuns:

Lasa-ma in pace pentru ca am picioare mari si o sa le masor pe fundul tau sau cel putin asta zic eu happy