| Geeeo21 a întrebat:

Am nevoie de statusuri. dar sa nu fie de fite sau de iubire...care sunt cele mai dragute primesc funditalove struck![nu vreau site-uri:d]

Răspuns Câştigător
| Freedom_1119 a răspuns:

Iti propun eu citeva,, sper sa-ti placa...-> Totul va fi asa cum trebuie sa fie. sau What I would give, to feel the sunlight on my face. What I would give, to be lost in your embrace. Poate ceva de genul Omul iubeste o singura data, pe urma cauta pe cineva asemeni celui pe care l-e iubit.

2 răspunsuri:
| Freedom_1119 a răspuns:

Suntem prea tineri ca sa iubim. "De soarta nu poti fugi, dar daca totusi ai fugit, inseamna ca nu-mi estisortit(a)." "despre ce tac buzele, vor spune ochii."

| DiAnUsHkA_7111 a răspuns:

Sper sa-ti placa: "Pentru fiecare 60 de sec. in care stai suparat, pierzi un minut din viata frumoasa pe care nimeni nu ti-o poate da inapoi… asa ca invata si tu sa fii fericit si sa zambesti! "