| Saga_Yoo_1990 a întrebat:

Am nevoie de un ajutor mare pana diseara. Sunt in clasa a 9 a si maine dau un test din geometrie la mate. Daca ar putea sa ma contacteze cineva care se descurca la mateas fi foarte recunoscator. Pentru ca oricat as fi de atent..tot nu inteleg nimic la scoala...deci daca ma ajuta careva sa inteleg cum sa fac ii multumesc mult!

1 răspuns:
| xesusn a răspuns:

Si tu pana in ultimul moment stai? Trebuia sa faci chestia asta de acum 1-2 sapt daca tot vrei ajutor.Chiar daca te ajuta cineva si tu ai goluri nu are rost. Daca nu intelegeai puteai sa rogi din timp un prieten sa te ajute sau sa faci cateva sedinte de meditatii.Imi pare rau nu te pot ajuta, chiar nu stiu mate.Bafta maine