| yooalexa a întrebat:

-am nevoie de un machiaj dar nu stiu ce machiaj se potriveste am fata putin ovala ochii mari par lun sunt destul de inalta ce machiaj mie se potriveste? a caru-i machiaj va da roade va primi fundita happyhappy:

4 răspunsuri:
| Tinna22 a răspuns:

Pai dai la inceput cu o culoare care ti se potriveste cel mai bine.si apoi dai mai la coada ochiiului cu o culoare mai inchisa ori negru ori varianta acelei culori dar cea inchisatongue

| Ofiintă a răspuns:

Pentru fata ta ovala ar fi dragut : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0

s-au ceva mai deschis http://www.google.ro/......tp?/imgres r:19, s:20

sper ca te-am ajutat!
papa

| Sky_6013 a răspuns:

Pai depinde si cum ai tenul

daca il ai mai inchis la culoare poti incerca niste gloss roz, iar ca farduri un maro mai deschis

daca il ai deschis cred ca ti se potriveste tot gloss roz da mai inchisa noanta, iar la machas tot ceva mai deschis...hmm.poate o nuanta de mov foarte deschisa happy... sper ca ti-am fost de ajutorwinking