| CarameleCuLapte a întrebat:

Am nevoie de un program de petrecere in pijamale, urgent!

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Program? Adica ce sa faceti la petrecere?
Pai pe la cat incepe?
Sa zicem ca incepe la 19...

19:00-Intampini invitatii, ii servesti cu un suc ceva pana vin toti
19:30-Mergeti undeva(in camera ta) si va schimbati...IDK Faceti "pregatirile"
20:00-Comandati o pizza.
20:10-Va uitati la un film ceva/tu stii ce le place. Sau va machiati intre voi, jucati ceva gen adevar sau provocare, rummy ceva...concurs de karaoke, concurs de cea mai amuzanta dansatoare -te decizi tu ce o sa faceti, nu ai cum sa faci totul
20:30 -Mancati... pizza cred ca a venit deja. tongue
20:50-Continuati ceea ce faceati inainte de masa.
22:00-Va adunati, stingeti luminile si puteti sa vorbiti despre capitolul "boyfriend"...IDK /sau va bateti cu pernele
23:00 Va culcati...sau spuneti povesti cu fantome sau faceti ceva din cele mentionate mai sus.

Sunt baiat si noi nu facem petreceri in pijamale ca voi, fetele dar consider ca faza cu programul este o prostie, faci ceea ce consideri ca le place tuturor atunci cand crezi tu ca este momentul, atat.
Nu trebuie sa fi stresata cu un program, totul o sa vina de la sine atunci cand esti cu prietenele.