| InnaArkane a întrebat:

Am nevoie de un program de pus parola pe telefon(in special pe poze si mesaje) si vreau unul bun. Am tot auzit despre programe care iti blocau telefonul de tot sau nu acceptau parola chiar daca era corecta. Ce programe (de incredere) imi recomandati?

3 răspunsuri:
| anonimvsanonim a răspuns:

Poţi face asta din setările telefonului, nu ai nevoie de nu ştiu ce programe. Nici nu ştiu dacă există aşa programe. cel mai simplu din setări

| InnaArkane explică (pentru anonimvsanonim):

Nu merge din setari.Si ba da exista astfel de programe. Crezi ca mai puneam intrebarea daca mergea din setari sau nu ma documentam inainte in leg cu astfel de programe?

| anonimvsanonim a răspuns (pentru InnaArkane):

Ok atunci, scuză-mă.