| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un rasp. BUN pentru o fundita MAREbatting eyelashesDeci in dieta este recomandat sa mancam paine prajita? Mie imi place foarte mult si mananc 2 felii seara 2 dimineata cu ceai verde. Ajuta la slabit? Multumesc:*

1 răspuns:
| drbear a răspuns:

Nu manca seara nimic cu 5 ore inainte de culcare happy,e o regula sfanta, o stie toata lumea. Digestia se face mai incet si se asimileaza mai multe glucide/grasimi daca te culci dupa ce ai mancat. Painea prajita insa este foarte ok in dieta. Cauta sa fie integrala, in general cand o prajesti, toata e buna! yammmm