| Andreea12345678 a întrebat:

Am nevoie de un raspuns rapiddd! Pentru a mai promova inca un admin pe pagina mea [ de facebook ] trebuie sa dau pe edit page si dupa care imi apare admin rools iar cand se deschide ppagina imi apare [ eu ca manager ] mai jos o casuta cu fotografia si numele persoanei care il vreau ca admin si cand sa scriu imi apar doar numele paginilor ci nu al copiilor/persoanelor. HELLLp

Răspuns Câştigător
| iuandfto a răspuns:

Stiu care e problema ta. Ca sa pui la admin intra pe contul tau de facebook (adica sa scrie numele tau de facebook in dreapta sus) si dupa pe pagina dar inca sa fii pe contul tau. Sper ca ai inteles.

Uite si pagina mea : https://www.facebook.com/PageDandelion