| o1OCXsss a întrebat:

Buna am o problema si nu stiu ce sa ma fac...este foarte urgent ~ Cand vreau sa pun un admin la pagina mea de facebook,il pun normal, adica dau la promoveaza ca administrator. Dar normal era ca sa mi se deschida o pagina unde trebuie sa scriu emailu persoanei respective, si de atunci era admin. Dar acum nu imi apare nimic, ci doarr o alta eroare cred, pe para scrie edit profile si nu ma lasa sa fac nimica...ce poate sa insemne asta? Dau funda! urgent

2 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Pe pagina ta ca admin vezi undeva in stanga o coloana cu New Likes dai pe see All apoi make admin pe cel care il vrei admin conditia e sa fi dat like paginii.

| DoarImpreuna a răspuns:

Pe pagina ta ca admin undeva in stanga o coloana cu New Likes dai pe see All apoi make admin pe cel care il vrei admin conditia e sa fi dat like paginii.