| Stan06 a întrebat:

Am nevoie de un sfat.
Astăzi eram cu un prieten in parc rulam un joint într-un loc mai retras când ne pomenim cu un domn care ne filma zicand că merge la poliție. Era sa zic cam 15 metri iar mie cred că mi s-au văzut fața... Nu știu dacă se vedea când am pus iarba in joint. Ce pot pati? Cantitatea era un 0.3laughing

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta cantitatea ci faptul ca a-ti avut droguri la voi.
Daca se ajunge al Politie se poate investiga si ajunge la scoala, parintii... amenzi si implicatii urate.

| Violleta2022 a răspuns:

Sincer, cred ca v-ar face un pustiu de bine daca ar iesii cu tam-tam mare, ca v-ar speria, parintii v-ar supraveghea si vor lua masuri de protectie, ca sa nu ajungeti drogati si sa va nenorociti viata.

| Stan06 explică:

Și nici macar nu pusesem in țigare abia o scosesem din buzunar