| qMisaki a întrebat:

Am nevoie disperata de ajutor in legatura cu un baiat de caree imi place (il cheama Alex)! Deci: ne-am intalnit odata in parc si ne-am imprietenit. Odata am fost amandoi la accelasi restaurat dar nu stateam la aceeasi masa.
El era cu 2 fete si 3 baieti la masa. In loc sa vb cu ei, se uita si la mine ceva.Alex si prietena mea cea mai buna nu prea se inteleg, dar ea spune daca vreau sa fiu cu el si o spune bucurie. Eu si cred si nu cred ca nu sunt destul de buna pentru. el.De amandoua. Credeti-ma, sunt disperata dupe el...

Ce sa fac? Sa ii spun ca il plac? Oare el ma place?
Va rog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Anuu_6026 a răspuns:

Si eu am fost in situatia astawinking
Nu'i zice ca il place pentru ca pe urma te va evita daca el nu te placewinking mai bine lasa'l pe el sa faca primul pas sau tragel' de limba laughing sa vezi ce zice asa. ceva de genul hai sa ne facem temele impreuna si o sa vezi daca te place sau nu dar ai nevoie de timp happy sper ca o sa te aujutea asta baftawinking

1 răspuns:
| zDafuq a răspuns:

Eu spun sa te bagi putin de tot in seama cu el...
Dar sincer daca el nu te prea baga in seama
gen ti se pare ca :nu prea a aflat de existenta ta
din pacate nu ai sanse
Adica fii pz curajoasa sunt singura.
K va vedea si el va observa ca il placi
Si ai putea sa ai un fel de:nu prea te suport! happy
Stii ca de al ura la dragoste e doar un pas! :* funda? smug