| Sebastian222 a întrebat:

Am nevoie la urmatoarea sesiune de bacalaureat de o nota minima de 6 90 ca sa promovez examenul. Ce materie sa aleg intre romana si biologie? Ce mi-ati sugera?

3 răspunsuri:
| Mira1234567 a răspuns:

Depinde ce te pasioneaza, insa consider ca e mai usor la romana

| ƒутzσaѕa a răspuns:

Biologie

| Adi_Adee_1998 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa alegi romana deoarece poti sa iei usor un 7, nota maxima daca faci primele 2 parti corecte si daca mai sti si cate ceva din comentariu de la partea a 3 e foarte bine. Iti urez succes!