| pijaama a întrebat:

Care este nota minima ce trebuie obtinuta la fiecare materie pentru absolvirea examenului de Bacalaureat? Ofer funda. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alecs89 a răspuns:

Da 5 este dar media trebuie sa fie 6 sau mai mare. Daca ai laut 5 la o materie va fi foarte greu sa ridici media.

7 răspunsuri:
| CarlaElena a răspuns:

6 ca sa fii sigur. Succes!winking

| pijaama explică (pentru AlcolicSmile123):

Sigur? laughing

| AlcolicSmile123 a răspuns (pentru pijaama):

Credeam ca ai intrebat nota minima doar la un examen ca sa iei. Scuze, citesx in fuga si nu tin cont de toate detalile.

Răspuns utilizator avertizat
| AncaBella a răspuns:

Trebuie sa ai peste 5( sau 5.00) la toate dar media notelor trebuie sa fie minim 6... succes!