| Daniela_3373 a întrebat:

Am nevoie sa ma ajutati cu ceva. Ce le-ati da voi cadou vedetelor Twilight/New Moon? Imi trebuie urgent.Va rog >:"

Răspuns Câştigător
| ÅñdRa a răspuns:

Hei te-ai inscris la concursul acele de pe bloghee hee
ashley greene-i-as face cadou o vacanta in romania
robert pattionson-un album cu toate pozele din acesta perioada
kristen stwart{cred ca asa o cheama}-i-as lua o pelerina cum aveau volturii
taylor-un colier in care sa fie semnul celor din clan
kellan-o carte cu bancuri
nikii-cred as incerca sa-i scriu o poveste despre personajul ei
elizabeth-ceva simbolic despre romania
peter-un costum ceva gen dracula
sper sa castigi concursul acele daca despre asta este vorba
jackson-o chitara,
:*:*:*:*:*:*

5 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Nimic straight face au destui bani oh go on

| ÅñdRa a răspuns:

Mult noroc sa-mi spui daca ai castigathappy
:*:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O masca de vampir si o peruca cu parul lung care il avea bella in twilightlaughinglaughing eu cam asta le-as da.

| Daniela_3373 explică:

Mersi mult piky :*:*

| Daniela_3373 explică:

Piky eu sper sa castig laughing dar daca mai sunt multi ca tine (cu idei) nu stiu ce sanse am laughing