| lemoneyes a întrebat:

Am nevoie si eu de niste propuneri, sfaturi, păreri. Duminică, prietena mea cea mai buna isi tine majoratul, dar nu stiu ce cadou sa ii fac.
Help me pls

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun sfat este să îi iei ceva care știi că îi va plăcea...din moment ce ești prietena ei cea mai bună.winking
Ceva concret...îți povestesc ce i-am luat eu prietenei mele. O ramă de ceramică cu trandafiri (vintage, o frumusețe) în care am inserat o fotografie cu noi... I-am mai oferit o păpușă mică de porțelan și o felicitare handmade în care i-am dedicat o poezie originală. Parcă și ceva dulce.
Ciocolata sigur îi place, că e fată. laughing O altă idee interesantă ar fi un parfum. Ceva fresh sau dulce, în funcție de ce știi că va aprecia cu adevărat.

| Vanessika a răspuns:

Un cadou simbolic, cum ar fi un trandafir criogenat. Eventual și un portret cu o poză cu voi două. Sau, dacă vrei ceva mai scump, îi poți dărui un ceas de mână.

| Nyergesmarai a răspuns:

Poti sa îi duci un buchet de flori si bani in plic laughing

| cangurverde a răspuns:

Bautura sau bani