| Seewk_Skrool_1985 a întrebat:

Am si eu nevoie de un raspuns la intrebarea mea.
O fosta colega de clasa m-a invitat la majoratul ei. Am acceptat sa merg.
Dar acum se pune problema ca nu stiu ce cadou sa-i cumpar.
Este o fosta colega si o buna prietena.

Aveti ceva idei de ce cadou i-as putea cumpara?

4 răspunsuri:
| Steregoi a răspuns:

O Biblie.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Tu ar trebui să știi cel mai bine, în funcție de hobby-urile ei, ceea ce știi că o definește pe ea ca persoană.

| ibaal a răspuns:

Acum sunt bratarile alea cu aur laughingmici la gramaj, de efect, cu zodie sau alte forme, tu stii mai bine ce ii place si ii poti alege ceva personalizat!winking

| Henrypericolpublic a răspuns:

Ce îi place ei. Poate o bluza sau ceva brățări. Ceva sa o definească pe ea