| ingerash_6577 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor. buna am incheiat o relatie in martie de acum vreo 2 zile fostul prieten imi cere ceasul care mi l-a facut cadou dar problema este ca l-am pierdut. tot insista sa il dau sau sa ii cumpar unul identic, dar nu am bani el era destul de scump nu stiu ce sa mai fac va rog spuneti-mi am nevoie de ajutorul vostru sunt disperata! nu stiu ce sa mai fac ce i-as putea spune sa se razgandesca va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Ananas2 a răspuns:

Ce se da nu se mai cere. daca iti spunea de la inceput ca e cu imprumut atunci era oke, chiar erai vinovata. dar presupun ca ti l-a dat de ziua ta. lasa-l sa ti-l ceara in continuare. nu are ce face. doar nu s-o duce acum' la politie. pana la urma se va plictisi sa ti-l ceara.

3 răspunsuri:
| XoxooAnonim a răspuns:

Pai in primul rand cadourile nu se inapoiaza.Si mai ales ca l-ai pierdut.e urat din partea lui. spune-i ca l-ai pierdutwinking

| Roxanicutza a răspuns:

Ii spui ca ceasul a fost un cadou in semn de iubire si vrei sa il ai mereu langa tine, daca te-a iubit cu adevarat ar renunta la ideea ca vrea ceasul inapoi... :*

| bogdytm a răspuns:

"Ti-am pierdut ceasul si nu, nu iti voi cumpara altul! cadourile nu se dau innapoi! Nesimtitule"