| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor in scurt timp vine banchetul si nu m-am hotarat ce rochie sa port.Va rog ajutati-ma cu modele culori si idei.Initial am gasit o rochie care imi place http://www.cristallini.ro/rochie-de-cocktail-18177 cea pe albastru, ce parere aveti?

ofer funda pentru cine ma poate ajuta

4 răspunsuri:
| Ycu a răspuns:

Cea albastra cred ca e cea mai frumoasa asa cum ai zis si tu.

| AndreeaDiana9999 a răspuns:

E destul de draguta rochia... dar sa te gandesti sa-ti stea si bine in ea..eu pentru banchet mi-am luat 2 rochite am una rosie cu negru lunga pana in pamant si mulata si mai am o rochita alba cu o panza neagra pe deasupra scurta scurta si putin mai lejera. Trebuie sa-ti stea bine pe tine cu ea. oricum pe net nu e ca in magazin altfel e sa te duci sa probezi sa vezi cum sta pe tine. Sper sa-ti gasesti rochita potrivita, Funditapuppy dog eyes?

| Adixuuu a răspuns (pentru AndreeaDiana9999):

Ma voi duce sa o probez. Nu vad de ce nu mi-ar sta bine pentru ca sunt slaba.