| maryfanMJ97 a întrebat:

Am nevoie urgent de un photoshop care sa mearga.Imi puteti da o adresa de unde sa-l i-au sa aveti sa imi da-ti si mie?

Răspuns Câştigător
| IgoToHellForThis a răspuns:

Http://www.photoshop.com/
Pe cs6 dai download trail
Funda? :D

| maryfanMJ97 explică (pentru IgoToHellForThis):

Mersi l-am luat si chiar imi merge si da vei primi funda

| IgoToHellForThis a răspuns (pentru maryfanMJ97):

Ma bucur ca te'am ajutat.Si un sfat daca vrei sa te apuci de Photoshop ca sa inveti cauta tutoriale pe youtube big grin eu asa am invatat.

4 răspunsuri:
| IgoToHellForThis a răspuns:

Il descarci pe site''ul original are mai multe variante.Il descarci trial si cand ti'au expirat cele 30 de zile il dezinstalezi si instalezi din nou ^-^ si tot asa.

| maryfanMJ97 explică (pentru IgoToHellForThis):

Dar care este site-ul original?