| Rawrrrr a întrebat:

Am nevoie urgent de un raspuns.
deci daca vorbesti cu cineva pe mess el iti poate lua,, ip - ul " raised eyebrows?
adica sa afle unde stai fara sa zici la nimeni si chestii din astea raised eyebrows?
nu e pentru mine raspunsul dar vreau sa stiu si eu asa din curiozitate.happy
dau si fundita daca e nevoie;-?
multumesc pentru raspunsuri

3 răspunsuri:
| xxxxxxxxxxxx a răspuns:

Da se poate. Fratele meu stie si cum... ideea e ca pe baza ip-ului, care de fapt e un cod, afla datele abonatului la internet. De ex daca abonamentul e facut pe numele tatalui tau ii afla numele, adresa si toate celewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poate afla cei care ma injura pe mess ma duc la ei acasa sa-i batstraight face

| Rawrrrr explică:

Si am uitat sa precizez un lucru :
ce este ip. ul si ce poti afla dintr-un ip?