| Iza_1189 a întrebat:

Buna TPU am nevoie urgent de niste statusuri de suparare pe cel mai bun prieten al meu care acum se poarta foarte urat cu mine! Va rog mult am nevoie urgent! Vreau sa-i arat cat de suparata sunt pe el va implor cat mai urgent statusuri cele mai frumoase funda!:*:*:*cryingcryingcrying

2 răspunsuri:
| HD_9182 a răspuns:

In locul tau as lasa-o balta. Mai bine la-i departa din inima ta, pentru ca nu te merita! El a pierdut nu tu. Poti sa iti faci alt prieten si atunci sa te vada cu el...O sa-i para rau ''intr-un fel sau altul''.

| batmenika a răspuns:

Nu cred ca e nevoie neaparat de un status ca sa-ti poti exprima supararea! Eu in locul tau, probabil as avea statusul "Si in sfarsit m-ai dezamagit! " sau " Si totusi credeam ca esti cel mai bun pentru mine!"
"Oricat as vrea nu pot intelge nimic din ceea ce i-mi faci!"
"Iubesc orice, dar totusi nu uit nimic!"
"Mereu alaturi de minee indiferent de ceea ce ne desparte!"
"Imi lipsesti.prietenia ta imi lipseste!"
"Te astept cu bratele deschise ca intotdeauna!"
"Regret ca ne-am certat."
Astea sunt scris din minte pe moment.pentru ca cele pe google sau pe orice alt site le poti cauta si tu in cateva secunde!