| princess97 a întrebat:

Hihee hee. as vrea si eu niste status-uri asa mai de suparare si in acelasi timp sa-mi cer scuze prin ele... m-am purtat urat cu cineva si vreau sa-i arat ca-mi pasa de el si nu vroiam sa vb asa :-

Răspuns Câştigător
| DiamondEyes a răspuns:

Ne-am certat...asta e se mai intampla... dar daca inca mai tii la mine uita tot ce s-a intamplat si vino la fata care nu te-a uitat

nu zdrobi un suflet ca sty ca te-a iubit,ca poate pentru tine a plans si a suferit

Nimic din ce a fost nu se v'a mai repeta...dar ne v'a fii dor candva...

ai o fata. no lasa ca tine la tine! daca nu risti nimic,nu faci nimic,nu ai nimic,nu esti nimic

Daca zambesc inseamna ca ma bucur sa te vad.

Ne este frica sa nu pierdem Pe cine avem mai dragi Si cate'o data'n viata E mai bine sa si taci!

Acum nu mai pot si imi e greu sa stau cu altcineva! Nu pot sa ma gandesc la altu' esti doar in mintea mea!

Ai mintit prea mult, cine crezi c`o sa te creada? Degeaba esti frumos, ea nu vrea sa te mai vada. : -J

orice s`ar intampLaa `. noi intr-o zii ne vom reveDeea`! Si pana atunci stiu ca si tu ma vei pastraa` Undevaa` in inima taa `!

Esti departe. ne leaga doar cuvantul "poate"... Eu sunt aici.tu unde? parca totul ne desparte...

1 răspuns:
| Buddha a răspuns:

Cereti scuze direct. Nu mai folosi tot feluri de status-uri idioate.