| anonim_4396 a întrebat:

AM NEVOIE URGENTA DE AJUTOR!
Mi-am schimbat e-mailul si scrie ca: E-mailul a fost trimis catre (adresa de e-mail) si asteapta validarea lui.
Asta a fost azi pe la orele 14 cam asa, de atunci nu am primit nici-un e-mail si am mai trimis de multe ori si tot nimic!
Am cautat in Inbox si Spam dar tot nu am primit e-mailul si vreau sa ajung in top 1 ca sa castig acel tricou si nu pot fara confirmare!
Ajutor!
Dau fundita

Răspuns Câştigător
| TheRealDaniel a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie... crede-ma ca o sa-l primesti. asteapta