| julieta_love a întrebat:

Atentie!
Pentru a trimite acest mesaj, este nevoie sa confirmi adresa de e-mail.
In acest scop, un e-mail a fost trimis la adresa alyyncik@mail.ru. In cazul in care e-mailul nu figureaza in Inbox, iti sugeram sa verifici si in folderele de Spam / Bulk.

de ce imi spune asa cind vreau sa trimit un mesaj kuiva?

2 răspunsuri:
| Daiana_1737 a răspuns:

Pai intra la e-mailurile tale si citeste care e de la TPU iti va aparea un link pe care vei apasa si " surpriseee vei putea trimite mesajewinking"
Daca nu stii sa intri la e-mailuri faci asa:
scrii pe google yahoo mail sing in
scrii adresa ta de mail si parola si dai acolo sus la mail...
scuze daca te-am jignit dar a fost in caz ca nu stiai daca stiai nu lua in seama ce am zishappy

| julieta_love explică:

Hee hee