| kissutau99 a întrebat:

Am niste colege din alt sat...ele se dau mereu mari si nu le suport! Cum as putea sa le ignor sau sa le dau de inteles ca nu ma intereseaza cum si de ce ma jignesc!?

5 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

O să-ţi spun un secret. Fetele încrezute au şi moravuri dubioase. Ăsta e cel mai bun motiv pentru care să le ignori.În esenţă, ele doar arată ce sunt.

| Gizăz a răspuns:

Poţi să le faci ţărănci ordinare. Că aia şi sunt până la urmă. laughing

| Kaℓi a răspuns:

"Cum as putea sa le ignor sau sa le dau de inteles ca nu ma intereseaza..."
Ignorandu-le si nemaifiind preocupata de ele.

| SkyPilot a răspuns:

Se dau mari pentru ca le lipseste educatia si siguranta de sine. Ca sa le ignori, iti gasesti o ocupatie sau te uiti in alta parte cand se apropie.

| Vampire666 a răspuns:

Atunci cand te jignesc poti pur si simplu sa zambesti si atunci o sa se simta ofensate. La mine a mers si m-au lasat in pace o parte din dusmani.