| Albertjo1234567890 a întrebat:

Am niste pastile pentru imunitate (ProImunity) de la Alinan, iar doamna farmacista mi-a recomandat 3 pastile pe zi, iar eu am uitat și am luat 4 din greșeală. Oare se întâmplă ceva?
P.S: are multe vitamine: C, D3
Extract de propolis, extract de echinacea și extract de fructe de soc.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Nu se intampla nimic, stai fara griji. Dar asta nu inseamna ca maresti doza zilnica. Ai luat o data 4 pastile, apoi te intorci la doza zilnica recomandata.