| ajutorul3000 a întrebat:

Am niste prieteni care se comporta frumos cu mine doar daca au nevoie de mine. Uneori ma simt folosit, nici prietenii mei cei mai buni nu ma fac sa ma simt mai bine. Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| neca a răspuns:

In primul rand gandeste-te daca ai facut vrodata ce tiau facut ei tie
daca nu leai facut atunci raspunsu la problema ta e simplu
fa-ti alti prieteni, prieteni loiali cu care sa ai chesti in comun etc
si incearca sa petreci mai mult timp cu ei si cu timpul prieteni care profitau de tine o sa te uite

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Asculta piesa asta http://www.youtube.com/watch?v=zXrIXk0FyOE si poate vei intelege ceva.

| biancatesu a răspuns:

Vorbeste cu ei si lamureste totul! Spunele tot adevarul! Iar pretenii tai cei mai buni ar trebui sa te ajute!