| VinWeasel a întrebat:

Am niste reclame care imi apar in Firefox, am incercat sa rezolv cu Malwarebytes Anti-Malware si cu adwcleaner si nu gaseste nimic, vreau sa-mi recomandati un program tip antivirus cu care sa le sterg.

6 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Nu stiu daca tine de antivirus, eu am adblock si nu mai am probleme cu reclamele.

| express11 a răspuns:

Google-norton eraser power-

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Vezi sa nu ai extensi sa ceva gen intalat. Eu am avut problema asta la Chrome si am rezolvat-o cu Avast

| VinWeasel explică (pentru DjSheepyOfficial):

M-am uitat la add-ons si nu apare nimic.

| DjSheepyOfficial a răspuns (pentru VinWeasel):

Instaleazati avast si fa o scanare la intreg sistemul si vei scapa de ele

| XcrimeXD a răspuns:

Du-te in control panel in unistall si toate programele care contil TOLBAR ceva gen asa le dezinstalez