| 3TeoDora3 a întrebat:

Am o bigggg problema ieri cand am fost la scoala cu o fata care a facut rost de niste tigari la una mica...si cand am vrut sa intram in clasa diriga era pe hol si alexandra(aia cu tigarile)a fugit si diriga si-a dat seama dar nu i-a zis nimic si dupa asta (alexandra il trimise poe unu ca sa cumpere si tigari)si ala i-a zis gardianului care a parat-o la diriga credeti ca tipa o sa ma dea in gat pe mine si alte fete?

2 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Depinde de fată. Dacă e de treabă, o să se lase vinovată, dar dacă nu este și o s-o streseze mulți o să se scape. Ai grijă ce faci și cum îi închizi gura. Oricum, în unele școli se fumează și profesorii știu acest lucru. Dar acum depinde și de câți ani ai, dacă ești minoră... nu ai voie să fumezi deoarece ți s-ar putea face rău, dar dacă ai totuși o vârstă mai ''mare'' nu cred că ar trebui să te temi.

| MâţulMov a răspuns:

Nu prea stiu, incerc sa-ti descifrez mesajul ca la tine nu exista punct sau virgula straight face