| cristi1000 a întrebat:

Am o catea bolnava care are vreo 8-9 luni.Ea mi se pare ca scuipa sange, sau cel mai scarbos laughing il scoate prin fund. laughing ca sa zic asa.Nu are pofta de mancare,febra nu are,la ochi nu are nimic,deci nu cred ca ar putea sa aiba Maladia Carre (Jigodia sau Febra canina) deoarece nu are febra, nu are scurgeri nazale, treumuraturi secretii lipicioase(gen puroiul) la ochi.etc
Ce boli ar putea sa fie? Lasati o lista jos daca stiti.
Si fara vizite la veterinar ca din cauza lui mi-a murit un caine.Cand l-am chemat acasa sa imi vada celalalt catel mi-a zis ca i-am dat prea mult de mancare si i-a facut o injectie pentru stomac, dar catelul avea de fapt Maladia Carre (Jigodia sau Febra canina).
Dau funda.
Nu uitati sa lasati o lista cu ce boli ar avea.Si ce i-as putea face.

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

In cazul in care suntem veterinari...
Cauta un medic bun mai bine ca asa am incercat si eu cu internetul si n-a mers. Pierzi mult timp si boala avanseaza.

1 răspuns:
| Ctiberiu a răspuns:

Daaa, daca razi la ce pateste cainele tau, fai o eutanasiere, sa o scapi de chin si pe tine de plata a cine stie cate tratamente.