| Ella_9296 a întrebat:

Am o cerere de relatie pe Facebook, si nu stiu cum sa fac sa apara doar la unii din prietenii mei.Adica la unii sa apara acolo in stanga:"Intr-o relatie cu.", iar la unii sa nu apara nimic.Multumesc pentru ajutor!

1 răspuns:
| clclclcl a răspuns:

Pai... cred ca stii cum sa intrii in setarile astea (pe profilul tau, trebuie sa apara ceva de genu update info, chiar langa poza de coperta, si apesi acolo, mai jos, la familie, dai click si unde iti arata unde iti poti updata statusu de relatie, trebuie sa fie gen o rotita, apesi acolo si setezi de acolo, asta in cazul in care ai timeline. daca ai profil normal, intri pe profilul tau, mai in sus, in colt in dreapta trebuie sa fie o iconita asemanatoare cu cea de la timeline, update info sau settings, si de acolo la fel ca la timeline.winking )