| MeGustaaaaa a întrebat:

Buna :*
Vreau sa bloghez toate aplicatiile de pe Facebook!
Sa nu`mi mai apara "X" ti-a trimis o cerere in FarmVille"...
Da nu stiu cum..Cum? Fundabig grin

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Cum BLOCAM invitatiile la aplicatii, jocuri sau evenimente? Vezi video aici -> e simplu! http://blog.videotutorial.ro/......-facebook/ Succes!

| Amilik a răspuns:

Mergi la facebook la sageata de sus dreapta de langa butonul "Home" si selecteaza "Account settings". In paretea din stanga iti vor aparea o lista cu optiuni din care vei da click pe "Notifications". Deruleaza pagina pana jos si selecteaza ultima optiune "Other applications". Debifeaza toate aplicatiile de la care nu vrei sa mai primesti instiintari pe mail. Asta e tot.