| madalinfindrihan a întrebat:

Am o curiozitate.
Cum se trage primul fum de tigara?
Nu am fumat vreodata dar cel mai bun prieten fumeaza si as vrea sa incerc o data.

Răspuns Câştigător
| AdrianaC2005 a răspuns:

Aprinzi țigarea si tragi din ia, si dai fumul afara! Sti tu cum faci asta ca daca prietenul tau fumeaza ai vazut cum face! Dar ori ce-o fi nu trage fumul pe gat!
Eu nu fumez dar stiu cum se fumează!

1 răspuns:
| Madesz a răspuns:

Si eu am incercat doar o data, mi-a explicat un prieten cum. Gen, tragi dintr-o data, rapid. Pf. Nuj cum sa explic bine. Faza e ca cel mai probabil o sa te ineci. Nu cred ca una ar provoca dependenta. Be careful.