| XxBlueRosexX a întrebat:

este adevarat ca tigara electronica este mai toxica decat cea normala, as vrea sa imi comand de pe net dar vreau sa stiu daca e bine sa o folosesti, eu am 21 de ani si fumez de la 18 ani deci de 3 ani si as vrea sa ma las de fumat si sa folosesc tigara elecrtonica pentru ca pe un prieten l-a ajutat acea tigara sa se lase de fumat treptat iar acum nu mai fumeaza deloc.

4 răspunsuri:
| LittleMinnie a răspuns:

Nu stiu ce sa zis ..si eu am auzit lucruri nasoale despre ea ..eu nu mi-as cupara tigara electronica. uite, un prieten s-a lasat de fumat cu niste plasturi ..deci erau niste plasturi care ii puneai pe brat sau depinde si el asa s-a lasat de fumat ..acei plasturi sunt transparenti si nu sar in evidenta ..acum succes la a te lasa happy

Răspuns utilizator avertizat