| милaя a întrebat:

Am o dilema...am un eveniment important mai exact o nunta si nu stiu ce sa fac cu parul..ideie nu am daca sa-mi fac sau nu coafura.voi cum credeti este mai bine cu o coafura sau cu parul pe spate..precizez ca lungimea parului este medie... Ajutor! ceva sfaturi!
mersi anticipat!

2 răspunsuri:
| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, aici depinde cum iti sade tie cel mai bine, cat de lung ai parul, in functie cu ce te imbraci.

| Peaches a răspuns:

Depinde de varsta ta, de rochia ta, de felul tau de a fi. Poate n-ar fi rau sa ceri parerea coafezei tale, sa vezi cum ti l-ar putea aranja. Ar putea sa ti-l lase pe spate dar sa-l aranjeze intr-un fel diferit decat cum il porti tu de obicei, sau ar putea sa ti-l stranga intr-un anumit fel, tineresc, cochet, lasandu-ti ceafa libera. Depinde si de forma fetzei tale.