| YoPunky a întrebat:

Am o durere groaznica la unul din genunchi si cand ma ia durerea, nu ma mai lasa cateva zile bunecrying (mentionez ca acum un an mi-am scapat o masa grea peste picior, s-a invinetit pe moment, m'a durut putin si a trecut). Acum e posibil ca durerea aceea sa fi revenit? Poate a fost rupt si trebuia sa merg la doctor? Funda:*:X

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Dragă YoPunky, e musai să mergi la medic. Și de acum încolo să ai grijă, că orice lovitură puternică se resimte mai devreme sau mai târziu. Cănd apar dureri eu folosesc un unguent pe baza de venin de albine pe care-l iau de la nagazinele naturiste Apiverin ( http://www.naturaplant.ro/produse/1287/Apireven_unguent ) Deci, grijă mare pe viitor.

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Cred ca cel mai bine este sa mergi la un medic ortoped. El s-ar putea sa/ti recomande si o radiografie sau un RMN. E bine sa nu lasi asa si singurul care poate sa-ti dea un sfat util este un specialist.

| katy a răspuns:

Daca era rupt nu puteai calca pe el.e posibil sa ai totusi o mica fisura sau sa devina sensibil in acel loc.cel mai bine ar fi sa-ti faci o radiografie ca sa ai inima impacatahappy si in caz ca e ceva mai grav sa te vindeci urgent sa nu lasi sa treaca mult, deja un an e prea mult

| ionela22 a răspuns:

Da este foarte posibil, nu mai sta asa ca se poate agrava ca asa am avut si eu o problema ma lovisem la spate m-am invinetit m-a durut o zi doua si peste juma de an se complicase.Du-te urgent la medic, nu mai amana.
funda?

| maryy a răspuns:

Ei bine eu am avut un mic accident acum cativa ani la un picior si aceea durere revine.La mine a fost ceva mai grav pentru ca doua zile nu am putut sa merg si sa ma tin pe picioare.Eu am fost la doctor, dar mi-a zis ca nu am nimic ci doar ca sunt foarte inalta si muschii piciorului nu cresc in aceeasi masura.Bafta!