| joecantaretul a întrebat:

Am o fata la mine in clasa care imi place, si nu stiu ce sa i spun cand o intalnesc. imi puteti da sfaturi?

Răspuns Câştigător
| RDaria a răspuns:

Pai...daca o placi fii tu insuti si vezi daca si ea te place.E complicat cu noi, fetele, dar fii amuzant si foarte prietenos! Daca de obicei vorbesti urat incearca sa nu o mai facitongue fii gentleman! Si i-ai apararea in fata altoralove struck succes mult

3 răspunsuri:
| Mentaaaaa a răspuns:

@andrei Crezi ca noi fetele suntem trofee?

| andrei_7888 a răspuns:

Eu impresionez fetele facandule sa rada de aceea ma plac 4 fete. Eu zic ca ar trebui sa o faci sa rada apoi sa te apropii de eawinking.

| joecantaretul explică:

Am o fata la mine in clasa care imi place, si nu stiu cum sa ma dau in vb cu ea, si ea vrea sa stau mai aproape de ea(clasa a 8)